jetbahce.com-Guardino GT52 Yan Tip Motorlu Tırpan 1.9 Hp
jetbahce.com-Guardino GT52 Yan Tip Motorlu Tırpan 1.9 Hp

Guardino GT52 1.9 Hp Benzinli Yan Tırpan

Marka : Guardino
Fiyat : 0,00 TL
Ücretsiz Kargo Aynı Gün Kargo Vadesiz Taksit Havale İndirimi

ADET

Artır Azalt

Guardino GT52 Benzinli Tırpan

 

Zamanlama Seçenekleri

Hafif ve ergonomik bir yapıda tasarlanmıştır. 2 zamanlı motoru vardır. Bu sayede hızını kendiniz ayarlayarak bahçelerinizde yer alan gereksiz otları ve çimleri kısa sürede temizleyebilirsiniz.

 

Hızlı Yapıda Çalışma

Yüksek performans ve hızda çalışarak duvar köşelerinde, kaldırımlarda, taşlarda, çitlerin aralarında, basamaklarda var olan otları ve çimleri en kısa sürede temizleyerek bahçelerinizi temiz bir hale getirir.

 

Vücuda Zarar Vermez

Uzman olmayan ve bahçe işlerinde oldukça amatör olan kişiler de bu aleti güvenli bir şekilde kullanabilir. Bahçe bakım işlerinde oldukça pratik bir üründür. Güvenlik açısından da emniyet sistemi vardır.

 

Bahçelerde Mükemmel İşler

Bahçelerde çim biçme, çapalama, budama, odun kesme, bahçe temizlikleri, ot temizleme gibi işlemleri bu alet ile kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bahçeleriniz eskisinden daha bakımlı ve düzenli gözüksün.

 

Her Mevsim Kullanım

İster yaz ister de kış aylarında bu tırpan ile çim biçme ve ot kesme işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Karlı ya da yağmurlu havalarda da rahat bir şekilde hareket eder. Sağlam ve dayanıklı bir yapısı vardır. Dış etkilerden hiçbir koşulda etkilenmez.

 

Benzinle Çalışma Sistemi

Benzin ile çalışır. Yağ ve benzini güzelce karıştırıp yakıt deposuna koyduğunuz zaman en yüksek hızda ve performansta çim biçme işlemlerini halleder. Uzun ömürlüdür.

 

Ürün Özellikleri

• Ağırlık: 8 Kg

• Bıçak Ölçüsü: 40 Diş 25.4 x 255mm

• Motor Gücü: 1,9 Hp

• Motor Tipi: 2 Zamanlı Hava Soğutmalı

• Silindir Hacmi: 51.7 cc

• Şaft Tipi / Çapı: Düz / 26 mm

• Tetik Tertibatı: Bisiklet Kol

• Yakıt Depo Hacmi: 1 Litre

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR