jetbahce.com-Rain Bird 150-PGA 11/2
jetbahce.com-Rain Bird 150-PGA 11/2

Rain Bird 150 PGA 24V Selenoid Vana

Marka : Rain Bird
Fiyat : 2.300,00 TL
278,25 TL `den başlayan taksitlerle
Ücretsiz Kargo Aynı Gün Kargo Vadesiz Taksit Havale İndirimi

ADET

Artır Azalt

PGA Serisi

 

Plastik Küresel ve Açılı Vanalar. Sınıfındaki En Sağlam, Dayanıklı Vanalar

 

Üst düzey konut tipi ve hafif ticari uygulamalar için tasarlanan Rain Bird® PGA serisi vanalar, sınıflarının en sağlam ve en güvenilir vanalarıdır. Bu uzun ömürlü, servisi kolay vanaların, zorlu sıcaklıklar ve yoğun basınç altında bile en yüksek seviyede performans gösterdiği kanıtlanmıştır. Ayrıca, maksimum gönül rahatlığı için PGA serisi vanalar sınıfının en iyisi, üç yıllık ticari garanti sunar. Siz de itibarınızı önemsiyorsunuz, biz de.

 

Üstün Dayanıklılık

PGA vana, koşullar ne olursa olsun gövde ile başlık arasında kuvvetli ve sorunsuz bir sızdırmazlık sağlar. Termal Döngü Testinde yüzlerce PGA vanası aşırı sıcaklık dalgalanmalarına ve yoğun basınçlara maruz bırakıldı. Sonuç: Sıfır sızıntı.

 

Basınca Dayanıklı Sızdırmazlık

PGA vananın gövde kapak arasındaki sızdırmazlığı pek çok ticari sahada görülen yoğun su basıncının üstesinden gelmek için üretilmiştir. Üç haneli değerlere ulaşan tekrarlı basınç dalgalanmalarına maruz bırakılan vanalarımız, Döngü Dalgalanma Testinde en yakın rakibine göre 2½ kat daha iyi bir performans gösterdi.

 

Kolay Bakım

Çok tahrikli vidalar, PGA vanasının bakımını kolaylaştırır. Düz başlı, Phillips veya altıgen seçeneğiyle, işleri daha hızlı halletmek için ihtiyacınız olan özgürlüğe ve rahatlığa sahip olursunuz. *Şu anda yalnızca 2” PGA modellerinde mevcuttur.

 

Sessiz Performans

Sağlam bir elektrik tasarımı ile PGA vanası, gürültüyü büyük ölçüde azaltır ve yıllarca güvenilir performans sunar. Böylece yalnızca içiniz rahat etmez, aynı zamanda huzurlu ve sessiz bir ortama sahip olursunuz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR