Sarmak Elektrikli Çit Makinesi 22W Panelli Akülü
Sarmak Elektrikli Çit Makinesi 22W Panelli Akülü

Sarmak Elektrikli Çit Makinesi 25W Panelli Akülü

Marka : Sarmak
Fiyat : 6.000,00 TL
725,87 TL `den başlayan taksitlerle
11-ucretsiz-kargo 21-ayni-gun-kargo 31-kredi-karti-gecerli 41-havale-eft-indirimi

ADET

Artır Azalt

Sarmak Elektrikli Çit Makinesi 25W Panelli Akülü

 

Domuz, ayı, kurt, tilki vb. gibi hayvanlar, ekonomik değeri olan tarım ürünleri ve çiftlik hayvanlarına zarar verebilen yabani ve saldırgan hayvanlardır. Arazinizi bu gibi saldırgan hayvanların zararından korumak için kullanılan geleneksel yöntemlerden; tel örgü, dikenli çit gibi engeller genellikle başarısız olmakta veya bu yöntemlerin uzun süreli etkin bir caydırıcılığı bulunmamaktadır.

 

Elektrikli çitler ise geleneksel önlemlerin aksine son derecede etkili ve caydırıcı bir koruma olanağı sunmaktadır. Cihazdan verilen bir anlık yüksek voltaj, hayvanda elektro-şok etkisi yaparak psikolojik bir bariyer etkisi oluşturmaktadır. Yüksek voltaja temas eden yabani hayvan artık bir daha arazinizin ya da çiftliğinizin yakınına bile yaklaşmaya cesaret edemez.

 

Elektrikli çit sistemi canlıyı öldürmez, yalnızca belirlediğiniz ortamdan uzak durmasını sağlar. Elektrikli çit dünya genelinde yabani hayvanların insanların geçim ve yaşam alanlarına girmelerini önlemede en etkili ve çevreci çözüm yolu olarak görülmektedir.

 

Bu ürün tek pano üzerinde toplanmıştır. Pano içeriğinde aşağıda belirtilen malzemeler bulunmaktadır;
• 1 adet 25.000V Güç Üreticisi
• 1 adet 12V 22Ah Jel Akü
• 1 adet 25W Güneş Paneli

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR